Reagujte bez životopisu

Řidič CE – 2700-2900 euro netto, plachtovy naves, zalohy, Norimberk

ASMO Solutions Deutschland GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Souprava – plachtovy naves
Dalkove trasy
Práce od pondělí do pátku
Preprava autodilu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost záloh
Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody, díky zaměstnání v Německu
(Kindergeld, pojištění, německé důchodové spoření)
Možnost práce v systému 3/1, 2/1 a 2/2
Bezplatné ubytování
Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je jednou z předních společností v Německu a Evropě se specializací na logistiku a dopravu. Společnost má vozový park více než 1 400 nákladních vozidel, má mnoho základen v Německu (hlavně v Bavorsku)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

C, E

Praxe na pozici/v oblasti

zkušenosti na pozici řidiče

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ASMO Solutions Deutschland GmbH je pracovní agentura, která se zaměřuje zejména na řidiče nákladních vozidel a špičkové profesionály ve svém oboru. Spolupracujeme pouze s prověřenými zaměstnavateli v Německu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4355096  Datum zveřejnění: 14.6.2022