Manažér/ka Montessori centra

Asociácia Montessori SR

Miesto práce
Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne a organizačné vedenie novovznikajúceho Montessori centra, ktoré zahŕňa výchovu a vzdelanie detí od 18 mesiacov do 18 rokov ako aj vzdelávanie dospelých. Komplexná starostlivosť o chod zariadenia po obsahovej aj prevádzkovej stránke vrátane uplatnenia vlastných návrhov pri jeho zakladaní.

Každý uchádzač pošle štrukturovaný životopis a motivačný list. Po jeho zaslaní bude uchádzač pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, pedagogika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Planner - Expert
Microsoft Office 365 - Expert
KROS Alfa+ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažment, školstvo

Počet rokov praxe

10

Osobnosť so strategickým, tvorivým a flexibilným myslením. Citovo zrelá a vyrovnaná, schopná vytvárať na pracovisku kladné medziľudské vzťahy. Neformálna a prirodzená autorita. Charizma. Pochopenie Montessori filozofie.

"Ak dokážeme výchovou formovať sebavedomé, slobodne uvažujúce a tvorivé deti, vyrastú z nich sebavedomí, slobodne uvažujúci a tvoriví dospelí". Montessori centrum Martin a Súkromná spojená škola je zariadenie pre vzdelávanie detí a dospelých podľa princípov autentickej Montessori pedagogiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4057892  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac