Java Developer pro tým Renault - EUROPE Digital Hub & ASSIST

ASSIST, spol. s r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 65 000 Kč/měsíc13. a 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ASSIST úspěšně působí na českém trhu IT od roku 1992. Náš firemní tým Renault – Europe Digital Hub již celou řadu let pracuje pro přední světovou automobilku Renault a o práci opravdu nouzi nemáme. V současné době náš tým rozšiřujeme a hledáme komunikativního, pečlivého a férového kolegu/kolegyni se znalostí Javy, se zápalem pro IT, se zájmem o oblast BI (práce s daty) a cloudové technologie.
Důležité je, aby naší nové posile nechyběl zájem se dále rozvíjet a učit se nové věci. Věřte, že u nás k tomu bude příležitostí více než dost!
Na této pozici se dostanete k zajímavým projektům, které realizujeme pro našeho klienta - nadnárodního výrobce automobilů. Získáte spoustu nových a jedinečných zkušeností a budete moci rozvíjet své profesní znalosti.
Co budete na této pozici potřebovat?
• znalost a praktické zkušenosti s programovacím jazykem JAVA
• určitě se Vám bude hodit znalost SQL
• zájem o cloudové technologie
• znalost angličtiny, veškerá dokumentace je v AJ
• výbornou znalost češtiny (C1)
• samostatnost, ale i schopnost efektivně komunikovat v týmu -
hledáme týmové hráče
• schopnost a ochotu rychle se učit
• a všechny další znalosti a zkušenosti jsou samozřejmě vítány

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme kromě zajímavé práce?
• podporujeme profesní rozvoj zaměstnanců – získáte až 6 dnů školení ročně
• podporujeme získávání odborných certifikátů
• získání cenných zkušeností z práce pro nadnárodní společnost v rámci české firmy
• perspektivu a dlouhodobou spolupráci
• stabilní příjem - ohodnocení dle schopností a praxe
• půlroční odměny
• pružnou pracovní dobu
• přátelský kolektiv
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např. jazykové a odborné kurzy, Multisport karta, stravenky, příspěvek na životní pojištění/důchodové připojištění, firemní akce, sick days, atd.)
• relax room pro duševní i tělesnou regeneraci přímo na pracovišti
• superkávovar a čerstvé ovoce každý den
• zajímavé firemní akce
• účast na všeobecně oblíbených (neformálních) firemních akcích
• zaměstnání v centru Prahy (Florenc) - výborná dopravní dostupnost z celé Prahy i z okolí

Zpracování osobních údajů
Odpovědí na tento inzerát udělujete společnosti ASSIST spol. s r. o. (IČO: 45796262) souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem provedení výběrového řízení a nalezení vhodného kandidáta na obsazovanou pracovní pozici v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (GDPR). Seznamte se, prosím, s podrobnými informacemi o účelu, rozsahu, době, zabezpečení, Vašich právech a dalších aspektech zpracování Vašich osobních údajů, které naleznete na stránkách www.assist.cz pod odkazem Ochrana osobních údajů (https://www.assist.cz/gdpr.php). Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat na e-mailové adrese uvedené na stránce Kontakt na webových stránkách firmy ASSIST.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ASSIST spol. s r. o. je česká firma. Byla založena v roce 1992 a od samého počátku své existence soustředila svůj zájem především na systémy IBM. V současné době má firma více než 70 zaměstnanců a poskytuje špičkové služby pro platformy IBM Power Systems (AS/400), Java, BI atd. a rovněž široké vzdělávací služby významným klientům ze sektoru automobilového průmyslu, bankovnictví a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3804445  Datum zveřejnění: 6.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 65 000 Kč/měsíc13. a 14. plat