Charakteristika společnosti

ASUS, jeden z TOP 5 výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších a nejúspěšnějších základních desek na světě, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS nabízí bohaté portfolio inovativních produktů, a je jedním z leadrů na trhu v oblastí designu a inovací.

Zobrazit celou charakteristiku
Poznámka k ochraně osobních údajů:
Pokud poskytnete své údaje společnosti Profesia CZ, spol. s r.o., budou Vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a používány touto společností. Profesia CZ, spol. s r.o. sdělí Vaše údaje společnosti ASUS Czech Service s.r.o. za účelem náboru na pracovní pozici.

ASUS, one of the Top 5 notebook manufacturers and maker of the world's best-selling and most successful motherboards, is leading the new era of digital technology. ASUS offers a rich portfolio of innovative products, and is one of the market leaders in design and innovation.

Privacy Notice:
If you provide your data to Profesia CZ, spol. s r.o., your data will be collected, processed and used by this company. Profesia CZ, spol. s r.o. will disclose your data to ASUS Czech Service s.r.o. for the purpose of recruitment.

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: ASUS Czech Service s.r.o.

1 - 1 z 1