Reagujte bez životopisu

Technik / Opravář IT produktů (základní desky, NB systémy, grafické karty)

ASUS Czech Service s.r.o.

Místo práce
Hrušovská 20, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsícStravenka 190 Kč / den, Měsíční bonus, Hrazený přesčas od první minuty, Pravidelné roční přehodnocení základní mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza opravovaného produktu, detekce a oprava závady (grafické karty, základní desky do notebooků, stolních počítačů, tabletů a telefonů...)
- jednoduché pájení pomocí mikropájky a horkovzdušné pájecí stanice na základních deskách (výměny poškozených základních SMD součástek)
- měření multimetrem (napětí, odpor, propustnost) a osciloskopem (zaučíme)
- instalace OS + ovladačů, případně aplikací
- testování funkčnosti produktu po provedení opravy
- záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční bonus 2 300 Kč (při standardním výkonu)
- zvýšené příplatky za přesčasovou práci
- roční bonus
- dodatková dovolená
- sick days
- permanentky na sportovní aktivity (SAREZA)
- MULTISPORT karta s příspěvkem zaměstnavatele (300Kč)
- volnočasové akce
- 1směnný provoz, po-pá
- vitamínový balíček
- vánoční dárek

Informace o náboru

Pro naše servisní centrum v Ostravě aktuálně hledáme kolegy a kolegyně na technické pozice. V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis odpovědním formulářem na této stránce. K e-mailu můžete také připojit motivační dopis či jakýkoliv jiný dokument, který nám pomůže dozvědět se o Vás více.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

IT, elektrotechnika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborná znalost HW, SW
- praktické zkušenosti s měření multimetrem (napětí, odpor, propustnost)
- základní znalost funkce elektrotechnických součástek (rezistor, kondenzátor, cívka, dioda, tranzistor)
- manuální zručnost + schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí
- zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
- zkušenosti s pájením výhodou (mikropájka, horkovzdušná pájecí stanice)
- dobrý zrak, preciznost, smysl pro detail
- samostatný úsudek a schopnost týmové práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ASUS, jeden z TOP 5 výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších a nejúspěšnějších základních desek na světě, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS nabízí bohaté portfolio inovativních produktů, a je jedním z leadrů na trhu v oblastí designu a inovací.

Poznámka k ochraně osobních údajů:
Pokud poskytnete své údaje společnosti Profesia CZ, spol. s r.o., budou Vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a používány touto společností. Profesia CZ, spol. s r.o. sdělí Vaše údaje společnosti ASUS Czech Service s.r.o. za účelem náboru na pracovní pozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3947267  Datum zveřejnění: 18.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc