Síťový specialista

AT&T Global Network Services Czech Republic

Palachovo Namesti 726/2, - Brno, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění změn, údržba a řešení incidentů v prostředí páteřní sítě AT&T
- zajišťování bezproblémového fungování síťové části cloudu
- práce s OSPF, BGP, MPLS, LDP
- práce s transportními technologiemi SONET od T1 do OC768, ethernet, 1G do 100TB a nejvyššími řadami provider grade zařízení na trhu - Cisco 6500, 7500, 12000, CRS a Juniper T640, MX960 and T1600

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky (3/4 hrazené zaměstnavatelem)
- Finanční kompenzace při krátkodobé nemoci
- Příplatky za směny
- Zdravotní program pro zaměstnance
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Parkovací místo
- ATT univerzita
- Roční finanční nárusty

Informace o náboru

Jsme světovým lídrem v oblasti telekomunikací s pobočkami po celém světě a ty se můžeš nyní stát jedním z nás!

Při reakci na tuto pozici se automaticky prokliknete na naše webové stránky a odpovídající anglickou pobobu inzerce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT nebo telekomunikace výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Angličtina na komunikativní úrovni (využití na denní bázi)
- Znalost na úrovni CCNA a výše, popřípade JNCIA
- Dobrá orientace v oblasti sítí LAN/WAN, ISO modelu
- Programovací a skriptovací dovednosti - výhodou
- Znalosti z oblasti virtualizace a SDN – výhodou
- Znalost Linux - výhodou
- Ochota pracovat na směny
- Ochota se dál vzdělávat a rozvíjet se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We’re proud of our team in The Czech Republic. In fact some of our most complex challenges are tackled by our Brno team from around the globe. How? By delivering great service, coming up with new ideas and pushing the limits of technology. Are you in?
ID: 3212092  Datum zveřejnění: 11.10.2017