Back Office Specialist

Ataccama Software, s.r.o.

Místo práce
Invalidovna, Sokolovská, Praha 8-Karlín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budeš dělat?
- Výpomoc na recepci
- Příprava podkladů pro účetní oddělení
- Výpomoc při zajišťování pracovních cest
- Podpora marketingu při realizaci interních akcí a akcí pro zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?
- Práce v mezinárodním týmu
- Moderní kanceláře přímo na stanici metra Invalidovna
- Placené jazykové kurzy a podpora dalšího vzdělávání
- Benefity: sick & personal days, multisport karta, flexipassy, notebook, mobil, pravidelné akce a dárky pro zaměstnance, občerstvení v kanceláři

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme?
- Aktivní řidič/ka
- SŠ/VŠ ekonomického směru či praxe v administrativě velkou výhodou
- Praxe v účetnictví výhodou
- Komunikativní angličtina slovem i písmem je podmínkou, další jazyk výhodou
- Znalost práce s počítačem
- Zkušenost s prací v MS Excel (orientace v excelovských tabulkách, jednoduché početní funkce, úpravy do jednotného formátu apod.)
- Znalost systému AXAPTA výhodou

Co dalšího na tobě oceníme?
- Vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
- Pečlivost, samostatnost, smysl pro detail
- Týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Ataccama, česko-kanadská firma, která z Prahy a Toronta už 10 let dělá globální byznys. Vyvíjíme platformu softwarových aplikací, které našim klientům pomáhají zpracovávat (big) data.

Nudit se s námi rozhodně nebudeš. Kromě zajímavé práce v novém officu v Karlíně u nás najdeš i skateboardy na rychlejší přesuny po kanclu, kola, playroom s Xboxem a spoustu nadšenců, kteří si s tebou rádi zahrají deskovky nebo půjdou zasportovat. Přidáš se?

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3384146  Datum zveřejnění: 19.2.2019