Krajinný architekt

ATELIER DUMA – LIVING GARDENS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacplat môže byť upravený podla skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie diel krajinnej architektúry - od rodinnej záhrady po verejný priestor , konzultácia a príprava projektov, krajinne architektonické štúdie , vizualizácie, realizačné projekty, technická dokumentácia, autorský dozor, atď.

- Práca v krajinno-architektonickom ateliéri so zameraním na súkromný ako aj verejný segment
- osobnostný rozvoj
- kolektív s tímovým duchom
- práca na zaujímavých rôznorodých projektoch
- príjemné pracovné prostredie- kancelária, ukážkové záhrady

Pošlete na e-mailovú adresu profesijný životopis a portfólio prác, vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradná a krajinná architektúra, architektúra

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
SketchUp - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Lumion, Vray - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

krajinný architekt, architekt

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predchádzajúce skúsenosti z krajinno-architektonických ateliérov alebo projekčných spoločností, vysoké pracovné nasadenie, kreatívne myslenie, flexibilita, samostatnosť, znalosť rastlinného materiálu - trvalky, kry, stromy ...

Firma Atelier Duma – Living Gardens pôsobí na trhu 22 rokov. Zaoberáme sa záhradnou architektúrou, tvorbou záhrad a verejných priestorov. Firma má svoje projekčné a realizačné oddelenie . Kancelárske priestory máme v rámci obchodného centra New Living Center na Rožňavskej ulici 4 v Bratislave. Na tejto adrese sa nachádzajú aj naše ukážkové záhrady.
Viac info o nás :
www. atelierduma.sk
www.newlivinggardens.sk

ID: 4846757  Datum zveřejnění: 4.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac