Obchodní zástupce

ATELIÉR MAUR s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
20000 + podíl na zisku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání nových zákazníků a rozvoj stávajících obchodních vztahů. Pravidelná komunikace se zákazníky, analýza jejich potřeb. Prezentace produktů a služeb a následný dohled nad procesem realizace zakázek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní pracovní poměr
Motivační složka platu
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Osobní rozvoj

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné vystupování, přesvědčivá osobnost a výborné komunikační dovednosti. Ochota učit se novým věcem, cílevědomost, pečlivost a samostatnost. Vysoké pracovní nasazení, týmový duch a zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V naší firmě s tradicí od roku 1990 vánoční výzdoby navrhujeme, vyrábíme, montujeme, pronajímáme a také zajišťujeme jejich kompletní servis.
ID: 3557094  Datum zveřejnění: 11.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 + podíl na zisku