Operátor gumárenských lisů - Nový Bydžov

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Nový Bydžov, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj
99 CZK až 102 CZK (3,84 EUR až 3,95 EUR) / hodina, po skúšobnej dobe 22650 CZK (877,46 EUR) / mesiac, priemerný plat 24400 CZK (945,26 EUR) / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha gumárenského lisu,
ruční opracování výrobku,
vizuální kontrola výrobku

Pracovný čas:
Štvorzmenný pracovný režim:
Ranná: 06:00 - 14:00
Poobedná: 14:00 - 22:00
Nočná: 22:00 - 06:00

Viac info:

Uchádzači sa ihneď po pohovore stávajú kmeňovými zamestnancami danej spoločnosti
Doprava zabezpečená zo Slovenska bezplatne
Ubytovanie zabezpečené v blízkosti miesta výkonu práce
2250 CZK/mesiac (75 CZK/deň) príspevok na ubytovanie počas celého pracovného pomeru
Doprava na každú zmenu z danej ubytovne
Strava je zabezpečené formou stravných lístkov
Zamestnanie v prestížnej spoločnosti

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť se specializuje na výrobu, opravu, servis a stěhování strojního zařízení a jednoúčelových strojů. Jednoúčelové stroje jsou dodávány nejen v České republice, ale i do zahraničí. Závod vznikl v roce 1999. Počet zaměstnanců se zvýšil z původních 4 v roce 1999 na 27 ke dni podání žádosti. Za dobu provozu se rozšířilo i portfolio zákazníků, které dnes tvoří významné průmyslové firmy jak v ČR tak v zahraničí jako např. Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. Skřivany, Toors Nový Bydžov, Paccor, Magna Exteriors Interiors s.r.o., AMCOR Flexibles Skřivany s.r.o., Datwyler Sealing Technologies CZ, s.r.o., ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.,, ŠKODA AUTO.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Ochota pracovať na zmeny
Samostatnosť
Fyzická zdatnosť
Dobrý zrak
Spoľahlivosť
Presnosť
Zodpovednosť
Lojálnosť

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3215921  Datum zveřejnění: 16.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 99 CZK až 102 CZK (3,84 EUR až 3,95 EUR) / hodina, po skúšobnej dobe 22650 CZK (877,46 EUR) / mesiac, priemerný plat 24400 CZK (945,26 EUR) / mesiac