Nabídka práce v Holandsku - Práce s květinami, aranžování květinových dekorací - práce pouze pro ženy

ATENA - SERVICES s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 10,09 EUR/hod.Příplatky za práci nad 40 hodin týdně, v sobotu a noční směny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aranžování květinových dekorací na Halloween, Vánoce a pod. Plat od
10,09 € / h, plus příplatky za práci nad 40 hodin týdně, v sobotu a za noční směny. Práce je na delší dobu, pouze pro ženy s polským nebo anglickým jazykem. Pracuje se od
7:00 hod do 17:00 hod. V měsíci říjen možnost pracovat na noční změnu od 17:00 hod do 4:00 hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Umění a kultura

Práce s květinami

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky se rozvíjející personálně-poradenská společnost, která se na mezinárodní úrovni zabývá zprostředkováním práce žadatelům převážně ze zemí střední a východní Evropy pro zahraniční zaměstnavatele do celé Evropy.
Cílem společnosti je poskytnout firmám a společnostem v celé Evropě komplexní služby na trhu práce, spojené s výběrem vhodných kandidátů na požadované pozice a zaručit žadatelům o práci maximální vstřícnost a diskrétnost při hledání práce v zahraničí.
Vizí společnosti je tak stát se spolehlivým a korektním partnerem ať už na straně kandidáta, ale i na straně organizace a firmy, která pracovní pozici obsazuje.

Kde nás najdete:
Banská Bystrica, Náměstí SNP 14, Slovensko
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 22
Revúca, Komenského 40

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce
ID: 4186401  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,09 EUR/hod.