Order to cash Specialist

Atlas Copco Services s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
květen nebo červen 2021
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsícplus roční finanční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší každodenní pracovní činností?
* Zpracování a účtování příchozích plateb od zákazníků skupiny Atlas Copco
* Kontrola otevřených položek na zákaznických účtech
* Komunikace s credit controllerem ohledně nejasných položek (e-mail, Skype, call) a zpracování jeho požadaků
* Příprava reportů pro účetní oddělení, zákaznické centrum a management
* Spolupráce na přípravě měsíční a roční závěrky

Co dál bude Vaším úkolem?
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Aktivně se podílet na změnách a zlepšování procesů
* Podpora při zaučování nových kolegů v týmu

Co byste určitě měl/a splňovat?
* Máte alespoň krátkou pracovní zkušenost v administrativě/účetnictví/zpracování plateb
* Umíte pracovat s kancelářským balíčkem MS Office, zejména práce v Excelu by Vám neměla být cizí
* Znáte základní principy účetnictví nebo chcete do téhle oblasti v budoucnu proniknout
* Zvládnete používat angličtinu na každodenní bázi (v písemné i mluvené formě s kolegy ze zahraničí)
* Výhodou je, pokud již znáte prostředí společnosti typu SSC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Místo, kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé, pořádáme pravidelné teambuildingy a další eventy
* Podpoříme Vás v dalším profesním rozvoji - pustit se můžete např. do ACCA certifikace nebo jazykových kurzů
* Máme moderní kanceláře v centru města - kromě perfektního výhledu na celé Brno nám nechybí ani relaxační zóna, kde cvičíme třeba jógu a nebo venkovní terasa ve 20. patře
* Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a osobním životem, proto máme flexibilní pracovní dobu, která je navíc zkrácená na 37,5 hodin. K tomu můžete čekat také 5 týdnů dovolené a 3 sick days
* Každý rok se můžete těšit i na finanční bonus nebo pravidelné navyšování mzdy
* Samozřejmostí je příspěvek na stravování, penzijní připojištění 2000 Kč měsíčně, multisport karta za 350 Kč, pravidelný přísun ovoce na svačinu a mnohé další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Atlas Copco není tak vidět, ale je skoro všude.
Naším světem jsou kompresory, vakuové vývěvy, průmyslové nářadí a stavební stroje. Původně malá švédská firma, založená v roce 1873, se dnes může pyšnit 34 000 zaměstnanci po celém světě.

V České republice máme dvě Centra sdílených služeb (Shared Service Centre). Jedno z nich je v Praze a druhé v Brně. To brněnské poskytuje podporu obchodním oblastem Kompresorová technika a Vakuová technika a pracuje zde více než 400 zaměstnanců. Pracujte pro Atlas Copco a staňte se součástí společnosti, jejímž nářadím je vyrobeno každé třetí auto na světě.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4061928  Datum zveřejnění: 14.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc