JAVA developer – intermediate/senior

ATLAS software a.s.

Místo práce
Výstavní 292/13, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- až 60.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj backendu cloudového právního informačního systému
• práce s velkými daty
• návrh a implementace architektury prvků systému

Technologie
• Java 8+
• GraphQL, REST
• Apache Lucene
• Apache Cassandra, RocksDB
• SQLite
• Kafka, Redis
• CI - Jenkins

Zaměstnanecké výhody, benefity

• plat 35.000,- až 60.000,- dle výkonnosti
• práci se špičkovými technologiemi v kompetentním týmu
• odborný, profesní růst, vzdělávání, konference
• možnost podílet se na opensource projektech
• práce v malém přátelském týmu a vývoj nejprestižnějšího produktu firmy
• možnost velmi variabilního navázání spolupráce dle požadavků kandidáta (IČO či HPP, plný či zkrácený úvazek)
• zázemí silné, stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• benefitní systém ušitý na míru zaměstnanců, 5 týdnů volna, týden volna navíc
• pružná pracovní doba, možnost Home Office

Informace o náboru

Nejlepší tech stack v Ostravě!

Hledáte flexibilní, dobře placenou práci v menším, motivovaném týmu, kde byste se mohli ukázat na vývoji nejlepšího právního informačního systému v České republice?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zodpovědnost
• nadprůměrnou technickou kompetenci
• chuť pracovat, tvořit a učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP byla založena v roce 2001 a od doby svého vzniku je výhradním obchodním zastoupením softwarové společnosti ATLAS consulting spol. s r.o.

Prodej, distribuci, školení a poradenství v oblasti software a hardware zajišťuje síť obchodních zástupců a školitelů. Péči o zákazníky a technickou podporu poskytuje společnost pomocí vlastního klientského centra, linky zákaznické podpory a servisních pracovníků s celorepublikovou působností.

Společnost zaujímá významné postavení na českém trhu v oblasti právního a manažerského softwaru. V současnosti nabízíme 19 samostatných právních, manažerských a informačních softwarů a celou řadu funkčních doplňků. Každoročně zajistíme až na dvě desítky školení po celém území České republiky a proškolíme tak stovky uživatelů. Ke každému z vás přistupují naši zaměstnanci individuálně a snaží se přizpůsobit vašim pracovním i časovým požadavkům. Naši proškolení zaměstnanci a obchodní reprezentanti jsou připraveni nabídnout nejvhodnější řešení na konkrétní hardwarové a softwarové prostředí. Navrhnou nejefektivnější systém vyhovující vašim specifickým podmínkám. Není tedy nutné měnit vybavení od základů, filosofií naší společnosti je rozšířit a zefektivnit stávající podmínky natolik, aby vám dlouhodobě do budoucna ušetřili peníze a čas.

Produkty, které společnost ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP na českém trhu realizuje, jsou původní české a díky tomu nejlépe vyhovují tuzemským podmínkám. O jejich vývoj, výrobu, aktualizace i servis se stará mateřská společnost ATLAS consulting spol. s r.o., která se aktivně věnuje vývoji právního a manažerského softwaru již od roku 1992.

ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP se nachází v Ostravě, její pobočky pak naleznete také v Praze a v Brně.

Pro společnost ATLAS software a.s. pracuje v současné době přes 70 stálých zaměstnanců, kteří se starají o odbyt produktů a spokojenost našich zákazníků.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3214343  Datum zveřejnění: 13.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- až 60.000,-