Obchodní zástupce

ATLAS software a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká práce Vás přesně čeká?
- každý den Vás vyšleme na 4 - 5 předem domluvených schůzek u klientů – jsou to především noví zákazníci, takže půjde zejména o akvizice
- v průběhu jedné max. dvou schůzek budete mít za úkol prodat zákazníkovi některý z našich produktů (nabízíme několik jedinečných specializovaných systémů z oblasti práva a ekonomiky, takže dokážeme téměř každému zákazníkovi nabídnout nějaké užitečné řešení)
- pravidelné reporty úspěchů
- budete se účastnit pravidelných porad, tréninků, školení a neustále zlepšovat svoje skills

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co by se Vám v naší společnosti mohlo líbit?
- zázemí ryze české a dlouhodobě fungující společnosti, která je leaderem na trhu
- zajímavý fixní plat a k tomu provize (naši obchodníci si pravidelně vydělají 40.000, nezřídka 60.000 a mnohdy ještě víc)
- možnost uplatnit své právní či ekonomické vzdělání a prodávat smysluplné produkty, které firmám usnadňují práci
- množství benefitů – samozřejmostí je auto, notebook i mobil, dále nabízíme stravenky, příspěvek na vzdělání i na dovolenou, ošatné a mnoho dalšího
- smlouva na HPP
- aktivní podpora trenéra, externí školení, motivační soutěže
- akviziční schůzky jsou domlouvány asistentkou, takže Vám odpadá složité navolávání schůzek

Informace o náboru

Jsme ATLAS SOFTWARE – součást ATLAS GROUP. Už 26 let pracujeme na vývoji a prodeji právních a ekonomických informačních softwarů. Díky našim jedinečným produktům pomáháme našim zákazníkům orientovat se v zákonech a předpisech (CODEXIS), analyzovat a vyhodnocovat podnikatelské plány (EQUANTA), řídit práci obchodních zástupců či spravovat datové schránky.
Naše pobočka v Brně se rozrůstá, a proto potřebujeme novou obchodní posilu, která nám pomůže prodávat naše produkty a prezentovat firmu na předem domluvených jednáních. Přidáte se k nám?

Nezapomeňte se podívat, co o nás napsal portál Business animals, odkaz zde:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aby se Vám naše produkty dobře prodávaly, budete potřebovat:
- SŠ, VŠ vzdělání – ekonomické nebo právní zaměření je fajn, ale není podmínkou
- jakoukoliv byť krátkou zkušenost s prodejem – nezáleží nám na tom, co jste prodávali – nápoje, reklamu, IT záležitosti….
- obchodního ducha – dokážete od zákazníka zjistit, s čím zápolí a prodat mu řešení, které mu pomůže
- řidičský průkaz sk. B – každý den budete jezdit za zákazníky
- dobrou orientaci v MS Office – zejména Excel
- umět používat selský rozum, být cílevědomý, vytrvalý a soutěživý typ
- nadšení a zájem o práci v obchodním prostředí, práce Vás prostě musí bavit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP byla založena v roce 2001 a od doby svého vzniku je výhradním obchodním zastoupením softwarové společnosti ATLAS consulting spol. s r.o.

Prodej, distribuci, školení a poradenství v oblasti software a hardware zajišťuje síť obchodních zástupců a školitelů. Péči o zákazníky a technickou podporu poskytuje společnost pomocí vlastního klientského centra, linky zákaznické podpory a servisních pracovníků s celorepublikovou působností.

Společnost zaujímá významné postavení na českém trhu v oblasti právního a manažerského softwaru. V současnosti nabízíme 19 samostatných právních, manažerských a informačních softwarů a celou řadu funkčních doplňků. Každoročně zajistíme až na dvě desítky školení po celém území České republiky a proškolíme tak stovky uživatelů. Ke každému z vás přistupují naši zaměstnanci individuálně a snaží se přizpůsobit vašim pracovním i časovým požadavkům. Naši proškolení zaměstnanci a obchodní reprezentanti jsou připraveni nabídnout nejvhodnější řešení na konkrétní hardwarové a softwarové prostředí. Navrhnou nejefektivnější systém vyhovující vašim specifickým podmínkám. Není tedy nutné měnit vybavení od základů, filosofií naší společnosti je rozšířit a zefektivnit stávající podmínky natolik, aby vám dlouhodobě do budoucna ušetřili peníze a čas.

Produkty, které společnost ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP na českém trhu realizuje, jsou původní české a díky tomu nejlépe vyhovují tuzemským podmínkám. O jejich vývoj, výrobu, aktualizace i servis se stará mateřská společnost ATLAS consulting spol. s r.o., která se aktivně věnuje vývoji právního a manažerského softwaru již od roku 1992.

ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP se nachází v Ostravě, její pobočky pak naleznete také v Praze a v Brně.

Pro společnost ATLAS software a.s. pracuje v současné době přes 70 stálých zaměstnanců, kteří se starají o odbyt produktů a spokojenost našich zákazníků.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3529488  Datum zveřejnění: 2.11.2018