Specialista/ka centra sdílených služeb – ranní směny

ATLAS software a.s.

Místo práce
Výstavní 292/13, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

„Nevěděla jsem, co od práce očekávat, zda mě bude bavit, proto jsem zpočátku pracovala jen jako brigádník. Dnes, po třech letech, jsem moc spokojená, práce mě baví a naplňuje.“

Lenka

A jak by vám den popsala Lenka?

„Na ranní poradě si s kolegy dáme čaj/kávu a snídani. Probíráme tam vše, co nás čeká a stanovujeme si cíl na daný den. U počítače si pro sebe vše shrnu, zkontroluji úkoly nebo případné resty a dávám se do práce. Zbytek dne komunikuji s potencionálními klienty a obchodníky, protože dojednávám schůzky, kde obchodníci představují naše produkty. Zjednodušeně to znamená, že se celý den bavím s lidmi a poznávám jejich momentální situaci. Vždy se snažím komunikovat individuálně, ale se stejným cílem – domluvit schůzku.“

Pokud s tímto nemáte zkušenosti, tak se nemusíte bát, vše vás naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pevná pracovní doba v jednosměnném provozu a volné víkendy
- Multisport kartu
- ActivePass karta
- Zvyšující se stravenky
- Firemní volání

Máme toho více, ale to už je spíše na osobní povídání.

Informace o náboru

Životopisy zasílejte, prosím, na e-mail.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP byla založena v roce 2001 a od doby svého vzniku je výhradním obchodním zastoupením softwarové společnosti ATLAS consulting spol. s r.o.

Prodej, distribuci, školení a poradenství v oblasti software a hardware zajišťuje síť obchodních zástupců a školitelů. Péči o zákazníky a technickou podporu poskytuje společnost pomocí vlastního klientského centra, linky zákaznické podpory a servisních pracovníků s celorepublikovou působností.

Společnost zaujímá významné postavení na českém trhu v oblasti právního a manažerského softwaru. V současnosti nabízíme 19 samostatných právních, manažerských a informačních softwarů a celou řadu funkčních doplňků. Každoročně zajistíme až na dvě desítky školení po celém území České republiky a proškolíme tak stovky uživatelů. Ke každému z vás přistupují naši zaměstnanci individuálně a snaží se přizpůsobit vašim pracovním i časovým požadavkům. Naši proškolení zaměstnanci a obchodní reprezentanti jsou připraveni nabídnout nejvhodnější řešení na konkrétní hardwarové a softwarové prostředí. Navrhnou nejefektivnější systém vyhovující vašim specifickým podmínkám. Není tedy nutné měnit vybavení od základů, filosofií naší společnosti je rozšířit a zefektivnit stávající podmínky natolik, aby vám dlouhodobě do budoucna ušetřili peníze a čas.

Produkty, které společnost ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP na českém trhu realizuje, jsou původní české a díky tomu nejlépe vyhovují tuzemským podmínkám. O jejich vývoj, výrobu, aktualizace i servis se stará mateřská společnost ATLAS consulting spol. s r.o., která se aktivně věnuje vývoji právního a manažerského softwaru již od roku 1992.

ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP se nachází v Ostravě, její pobočky pak naleznete také v Praze a v Brně.

Pro společnost ATLAS software a.s. pracuje v současné době přes 70 stálých zaměstnanců, kteří se starají o odbyt produktů a spokojenost našich zákazníků.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

ATLAS software a.s.
Výstavní 292/13
702 00 Ostrava
http://www.atlasconsulting.cz
ID: 3761706  Datum zveřejnění: 12.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 30 000 Kč/měsíc