1 300 - 2 000 EUR

Kuriér / ka

ATRON s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre spoločnosť GLS.

Gls hľadá šikovných,samostatných ľudí na rozvoz balíkových zásielok, pre Depo Bratislava.
Auto ako aj mobilný telefón sú firemné,podmienky na uchádzača sú vodičský preukaz typu B,čistý register trestov,Živnosť (nie je podmienkou pri nástupe), Solídnosť!Vopred Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem.Udaje ktoré nám poskytujete starostlivo spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.Ďakujeme

Informácie o mzde

1300 je garantovanych + 500 eur nastupný bonus k prvej fakturcií

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Firma sa zaoberá logistikou a prepravou balíkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kopčianska, 89
85101 Bratislava

ID: 1311178   Datum zveřejnění: 30.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1300 je garantovanych + 500 eur nastupný bonus k prvej fakturcií