Project Administrator

Audiolibrix Ltd

Česko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Švajčiarsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka na pozíciu kombinujúcu viaceré činnosti :
- správa digitálneho obsahu (audioknihy)
- propagácia produktu a obsahu (vytváranie newsletterov, tvorba reklamných sloganov a akcií)
- podpora zákazníkov (email a telefonický support)

Sme malý tím a tak musí byť človek flexibilný a učenlivý. Najdôležitejším aspektom je schopnosť učiť sa, byť sám sebe motivátorom k práci a ovládať nemčinu na profi úrovni. Nakoľko ide o prácu z domu, uchádzač musí byť schopný zniesť samotu (komunikujeme denne cez online nástroje, no osobne sa stretávame len raz za pár týždňov).

Práca na diaľku, flexibilita, rastúci startup, neobmedzený prísun dobrých príbehov, šanca skúšať nové veci, techniky, prístupy.

Nezaujíma nás, akú školu ste skončili či koľko titulov máte, aké nástroje poznáte a čo ste robili ako dobrovoľníci počas strednej školy.

Zaujíma nás, prečo by ste chceli pre nás pracovať a prečo by sme mali prijať práve vás. Napíšte to prosím do listu s maximálne 500 slovami v slovenčine a druhého v nemčine. Zaujíma nás ako obsah, tak aj štýl. Ak predsa len chcete pridať životopis, môžete, no maximálne na 2 strany. Ukážte v ňom, či viete vystúpiť z davu.

Ak vás vyberieme do druhého kola, v ňom vás už otestujeme na reálnych zadaniach. Bude to práca na jeden deň a zaplatíme ju každému finalistovi vo vopred dohodnutej sume.

Osobné stretnutie prebehne úplne nakoniec. Nie je podmienkou, že to musí byť na Slovensku, pokiaľ žijete v zahraničí a ponuka vás zaujíma.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- kreativita
- učenlivosť
- vzťah k čítaniu

Sme najväčší a objektívne (:)) aj najlepší audioknižný distribútor/obchod v ČR a SR.

Veríme, že nielen cvičením je človek zdravý. Rovnako dôležitý ako tréning tela je aj tréning mozgu. Audioknihy, podcasty a audioblogy sú na tento účel vynikajúce. Čo robíme, chceme robiť stále lepšie. Aj preto hľadáme najlepších ľudí, nech žijú kdekoľvek.
ID: 3316285  Datum zveřejnění: 21.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou