Výkonná asistentka tých najlepších šéfov

Audiolibrix Ltd

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.02.2019
850 €/mesačne počas skúšobnej doby. Následne ti plat zvýšime na základe toho, čo nám počas skúšobnej doby ukážeš, že vieš a zvládaš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú výkonnú asistentku do tímu (alebo asistenta), ktorá nám pomôže vniesť organizáciu a poriadok do širokej variety projektov a úloh. Hľadáme niekoho, koho nebaví márniť život v kancelárii či open office korporátnej firmy a má chuť na rôznorodejšiu a zmysluplnú prácu.

Tvojou úlohou bude spektrum asistentsko-výkonných prác:
- koordinovať a dohliadať na prácu na jednotlivých projektoch
- dohliadať na plnenie deadlinov a jednotlivých etáp zadaní
- vyhľadávať a spracovávať informácie na internete
- zhromažďovať podklady pre účtovníka
- evidovať a zasielať reporty partnerom
- kontaktovať partnerov telefonicky či e-mailom
- organizovať cestovný itinerár a rezervácie
- iná výkonná a administratívna podpora

Očakávame, že:
- budeš samostatná a zvládneš ustriehnuť zadania a deadliny na základe požiadaviek od A do Z
- ak nájdeš niektoré procesy neefektívne či komplikované, nájdeš vylepšenia a zavedieš ich
- svojimi nápadmi pomôžeš k zlepšeniam a efektívnosti fungovania
- keď niečo nebudeš vedieť, tak sa opýtaš - kto sa pýta ten sa dozvie
- máš chuť sa neustále zlepšovať a vzdelávať, učiť sa a skúšať nové veci, programy, nástroje a procesy
- máš angličtinu aspoň na komunikačnej úrovni, nakoľko fungujeme v medzinárodných vodách

Nie sme korporácia, ale sme mladá a geograficky distribuovaná firma. Môžeš teda rátať s tým, že budeš pracovať z pohodlia domova, kafetérky, coworkingu či spa. Výber je len na tebe. Vieme, že najlepšie podmienky na prácu si spravíš aj tak sama.

Pri tejto pozícii je pracovný čas viac menej definovaný prácou manažmentu, ale do veľmi veľkej miery flexibilný. Nezaujíma nás, či si cez deň vybehneš do plavárne, k lekárovi alebo po dieťa v škôlke. Zaujíma nás, či a ako efektívne dokážeš spraviť to čo máš.

Dovolenka nie je benefit ale samozrejmosť. Bez nej by sme sa všetci zbláznili.

Ak ťa baví cestovať, pre nás môžeš pracovať kdekoľvek nájdeš elektrinu a rýchly internet. Luxemburg či púšť Gobi. Voľba je tvoja.

Náš hlavný biznis je predaj a produkcia audiokníh. Ak máš knihy rada, audioknihy budeš milovať. A u nás budeš mať kopec audiokníh vždy po ruke.

Ak si ťa vyberieme do ďalšieho kola, pošleme ti praktický test, ktorý by ti nemal zabrať viac ako 1 hodinu tvojho času. Na základe jeho výsledkov sa rozhodneme na finálnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Moc nás nezaujíma aké máš vzdelanie, koľko rokov si vydržala v škole, či si si odsedela niekde v korporáte.

Naopak, dosť nás zaujíma, prečo by si túto prácu chcela a hlavne vedela robiť.

Pošli nám:
- CV, nech tušíme čo máš za sebou
- motivačný list, aby sme videli, ako dokážeš komunikovať. Napíš nám zopár odstavcov o tom, prečo by si chcela pre nás pracovať. Nepíš štandardný list skopírovaný z Google - ak vieš, ukáž nám svoju originalitu už v tomto prvom kroku.

A neboj sa, na prípadný pohovor nemusíš nikam cestovať. Radi ho s tebou spravíme online.

Sme najväčší a objektívne (:)) aj najlepší audioknižný distribútor/obchod v ČR a SR.

Veríme, že nielen cvičením je človek zdravý. Rovnako dôležitý ako tréning tela je aj tréning mozgu. Audioknihy, podcasty a audioblogy sú na tento účel vynikajúce. Čo robíme, chceme robiť stále lepšie. Aj preto hľadáme najlepších ľudí, nech žijú kdekoľvek.
ID: 3575112  Datum zveřejnění: 10.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 850 €/mesačne počas skúšobnej doby. Následne ti plat zvýšime na základe toho, čo nám počas skúšobnej doby ukážeš, že vieš a zvládaš.