Room Service Waiter

Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

Místo práce
Letenská 12/33, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

aneb CO VÁS ČEKÁ
Room Service číšník je zodpovědný za doručení a servis jídla a pití, které si hosté objednali na pokoj, pomáhá s roznášením amenit a kontroluje minibary.

Zaměstnanecké výhody, benefity

aneb CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
Nabízíme zázemí renomované mezinárodní společnosti, která se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími zaměstnavateli dle hodnocení samotných zaměstnanců. Máme skvělou kantýnu, kde se můžete zdarma najíst. Budete mít levnější ubytování v hotelech naší sítě po celém světě a to nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu. Jsme fajn tým, takže se do práce určitě budete těšit. Pak jsou tu také různé sportovní aktivity, kurzy a v neposlední řadě i pár dní volna navíc.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aneb IDEÁLNÍ KANDIDÁT BUDE
• mít úsměv na rtech a pozitivní přístup
• kladný vztah k F&B, ideálně by to měl být Tvůj koníček, práce Vám tak půjde lépe od ruky
• angličtina by pro Vás neměla být překážkou při denním kontaktu s hosty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KDO JSME
Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague se nachází na Malá Straně a je součástí Marriott International - přední světové společnosti působící v oblasti hotelnictví s více než 5700 hotely po celém světě.
ID: 3224312  Datum zveřejnění: 24.10.2017