Reservation Agent

Augustine Management s.r.o.

Místo práce
Letenská 12/33, Malá Strana, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

aneb VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

Budete zpracovávat veškeré příchozí poptávky na rezervace a požadavky na změny (telefonicky, e-mailem, v rámci interního systému...). Naším cílem je nabídnout poptávajícímu vždy to nejlepší, dle dostupných možností a jeho požadavků – speciální nabídky, pokoj vyšší kategorie, jiná data v případě, že hotel je vyprodaný apod. Proto se také neobejdete bez dobré znalosti hotelu, služeb a jednotlivých oddělení, s nimiž budete při vyřizování rezervací úzce spolupracovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

aneb CO NABÍZÍME

V první řadě fajn kolektiv a nejlepší šéfovou pod sluncem. Fakt! :-) Zázemí největší hotelové společnosti, která se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími zaměstnavateli (dle hodnocení samotných zaměstnanců), také není k zahození. Máme skvělou kantýnu, kde se můžete zdarma najíst. Budete mít levnější ubytování v hotelech naší sítě po celém světě a to nejen pro sebe, ale i pro Vaší rodinu. Pak jsou tu také různé sportovní aktivity, kurzy a v neposlední řadě i pár dní volna navíc.

Chcete vědět, jaké to je pracovat pro společnost, která se byla i letos zvolena nejlepším zaměstnavatelem ve své kategorii? Tak se přihlaste přes naše kariérní stránky http://www.careers.marriott.com/. Pozici najdete pod číslem 18001BYU

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aneb CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT

• dobrá znalost češtiny a angličtiny, slovem i písmem
• zkušenost z rezervačního oddělení nebo s prací na hotelové recepci
• orientace na hosta
• smysl pro týmovou práci
• spolehlivost a smysl pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague se nachází na Malé Straně a je součástí Marriott International - přední světové společnosti působící v oblasti hotelnictví s více než 6000 hotely po celém světě. Krásný hotel s jedinečným interiérem a příběhem začínajícím již ve 13. století.
ID: 3388557  Datum zveřejnění: 14.5.2018