Specialista na budování vztahů se zákazníky (vhodné pro absolventy)

Aurik systems s.r.o.

Místo práce
Erbenova 2, Nová Ulice, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
25.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace s novými a stávajícími klienty, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a dohled nad realizací projektů, podílení se na tvorbě a rozvoji portfolia nabízených produktů a služeb.

Informace o mzde

25 000 - 35 000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme
- přátelský tým a neformální atmosféru
- marketingovou a metodickou podporu
- možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru
- kvalitní technické zázemí a pestré portfolio klientů
- růst finančního hodnocení na základě pracovních výsledků
- příspěvky na vzdělání
- plný pracovní úvazek
- flexibilní pracovní doba, po zapracování možnost částečného homeoffice

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce na e-mail [email protected] Zasílaním tohoto životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výhodou zaměření IT nebo obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do našeho týmu hledáme komunikativního, pozitivně naladěného kolegu na pozici Specialisty na budování vztahů se zákazníky (Customer Relationship Manager).

Co od vás očekáváme
- ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod
- pokročilý uživatel PC
- pečlivost a zodpovědnost, proaktivní přístup k práci a životu
- orientace na zákazníka (schopnost naslouchat)
- organizační a komunikační dovednosti
- zájem o osobní rozvoj v obchodní činnosti nebo byznys poradenství
- AJ/RJ a zkušenosti s obchodním zastoupením výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme stabilní česká IT firma stavicí na kvalitu poskytovaných služeb. Vytváříme řešení pro efektivní podnikání s láskou a odhodláním. Naším zákazníkům nabízíme moderní a účinné technologie, které umožnují zbavit se rutiny a vylepšit podnikání každého druhu.

Spolupracujeme s mezinárodními výrobci špičkových softwarů a podílíme se na zajímavých a unikátních projektech v České republice a zahraničí. Neimplementujeme krabice, řešíme úkoly. Chcete mít příležitost být součástí mezinárodního týmu? Preferujete aktivní přístup vyřizování administrativy? Vidíte svou budoucnost v oboru informačních technologií? Pokud ano, přidejte se k nám!

Adresa společnosti

Aurik systems
Erbenova 2
77900 Olomouc
ID: 3419588   Datum zveřejnění: 13.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000 - 35 000 Kč