Skladník/ce do skladu autodílů (Strančice, mzda až 28.000 Kč)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Strančice 227, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce se čtecím zařízením
- zaskladňování zboží dle skladových lokací
- vychystávání objednávek
- fyzická manipulace se zbožím

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní místo ve vybrané skladové části
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti a jistotu příjmu
- mzdu až 28.000 Kč (fixní mzda + bonusy)
- nástupní bonus 5.000 Kč
- dopravu ZDARMA, firemním autobusem ze stanice metra Opatov
- volné víkendy
- stravenky, řádnou dovolenou a 4 dny zdravotního volna ročně
- spoustu zaměstnaneckých benefitů (slevy na vstupné do vodního a saunového světa, slevy na pobytové zájezdy, lístky do divadla, karta MultiSport, zvýhodněné tarify v síti O2, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění)
- pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky + příspěvek na praní oblečení
- pitní režim
- zaměstnanecké slevy na zboží
- odměnu ve výši 5.000 Kč za doporučení nového kolegy

Informace o náboru

Rozhlížíte se po pracovní příležitosti, zvažujete změnu zaměstnání nebo máte všeho plné zuby a chcete dokonce úplně změnit náplň Vaší práce? Je Vám blízké pracovní prostředí ve skladových prostorách, nebo nemáte žádnou zkušenost, ale zajímá Vás práce skladového operátora? Přidejte se a nebudete litovat!
Jsme Auto Kelly, jednička v prodeji náhradních dílů a autopříslušenství nejen v České republice. Rozšiřujeme skladové prostory a hledáme nové zaměstnance do akčního a zároveň přátelského týmu centrálního skladu ve Strančicích (Praha-východ).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve směnné provozu (ranní/odpolední)
- spolehlivost a samostatnost
- věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3364608  Datum zveřejnění: 17.4.2018