IT administrátor

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Ocelářská, Praha 9, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zajišťováním bezporuchového a bezpečného provozu přes 100 windows serverů pro běh interních aplikací
* pravidelnou údržbou a rozvojem rozsáhlé IT infrastruktury
* spolupráce na korporátních

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné společnosti, jedničky na trhu
* praktickou zkušenost s provozem jednoho z největších eshopů v ČR
* uplatnění v neformálním prostředí
* seberealizaci na velmi samostatné a vysoce odpovědné pozici
* finanční ohodnocení dle pracovní pozice a pracovního výkonu, služební notebook a mobilní telefon s mobilním internetem
* 4 dny zdravotního volna ročně, možnost účasti na akcích pro zaměstnance, slevy na náhradní díly a další benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* máte administrátorskou znalost Windows Server 2008R2-2016
* disponujete administrátorskou znalostí MS SQL (backupy, joby, replikace) a IIS (clustering, NLB)
* orientujete se v PowerShell (zkušenosti se scriptováním a automatizací úkonu)
* máte schopnost vést menší IT projekty, vlastníte ŘP sk.B
*máte aktivní znalost angličtiny na úrovni B2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3413330  Datum zveřejnění: 7.6.2018