Skladník/ce (noční směny, mzda 26.000 – 30.000 Kč)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?
- zakládání zboží do regálů a klecí
- manipulace a kontrola zboží
- realizace práce dle pokynů vedoucího skladové části
- naskladnění zboží s pomocí ručního paletového vozíku
- manuální práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co vše Vám můžeme nabídnout?
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr s pravidelně vyplácenou mzdou
- mzdu až 30.000 Kč (základní mzda + příplatky, odměny)
- svoz firemním autobusem ZDARMA
- 4 dny zdravotního volna navíc
- pracovní místo na nočních směnách (ne-pá)
- stravenky, pitný režim
- jednorázový nástupní bonus 5.000 Kč
- pracovní oblečení a kompletní zaškolení při nástupu
- myslíme i na rodinu, můžete využít balíček benefitů (zaměstnanecké slevy na nákup autodílů, výhodné slevy na nákup čistících prostředků, slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, karta MultiSport, O2 výhodné volání)
- myslíme i na budoucnost (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění)
- součásti budoucnosti je v neposlední řadě možnost kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

logistika / doprava

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat na nočních směnách
- ochotu učit se
- spolehlivost a samostatnost
- trestní bezúhonnost
- věk nad 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3473895  Datum zveřejnění: 20.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 30 000