Skladník/ce VZV, retrak (Praha-východ)

Auto Kelly, a.s.

Místo práce
Kunice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení vysokozdvižného vozíku nebo retraku (dle zkušeností)
- příjem a výdej zboží
- práce se čtecím zařízením
- fyzická manipulace se zbožím

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční mzdu 24.000 až 30.000 Kč (základní mzda + bonusy, placené přesčasy, odměny)
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec
- směny pondělí – pátek (se začátkem v 6.00 a 14.00 hod)
- doprava ZDARMA firemním autobusem z OPATOVA
- 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
- jednorázový nástupní bonus 5.000 Kč
- kompletní pracovní oblečení a zaškolení při nástupu
- pitný režim, čisté pracoviště i zázemí
- myslíme i Vaší na rodinu (slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, slevy na nákup dioptrických brýlí, slevy na lístky do divadla, karta MultiSport pro Vás a rodinné příslušníky , zvýhodněné volání, slevy na nákup pracích a čistících prostředků)
- záleží nám na bezpečnosti našich zaměstnanců (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, zaměstnanecké slevy na nákup autodílů)
- možnost kariérního růstu (organizujeme pravidelné školení na manipulační techniku a zajistíme potřebná oprávnění)

Informace o náboru

Pokud Vám vyhovuje práce ve směnném režimu a nebojíte se manuální práce, přidejte se k nám!
V případě doporučení kolegu Vás čeká odměna 5.000 Kč.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.11.2018 (zbývá ještě 16 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s řízením manipulační techniky (platný průkaz není podmínkou)
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost, samostatnost
- věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Auto Kelly, a.s. je jedničkou v ČR mezi importéry a distributory autodílů na osobní a lehké užitkové vozy všech světových značek. Působí na trhu s náhradními díly v České republice, Slovensku, Maďarsku. Rumunsku. aj. více než 10 let. Je partnerem mnoha významných světových výrobců autodílů, kterým zajišťuje distribuci jejich produkce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Ocelářská 891/16
19000 Praha 9

Kontakt

ID: 3518161   Datum zveřejnění: 17.10.2018