ERP Konzultant

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Ocelářská 16, Praha 9-Vysočany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nový kolega se ujme podpory stávajících, existujících služeb a aplikací, převezme si kontrolu nad frontou požadavků ve své oblasti a vyřeší ji
- Hlavním úkolem je, aby se chyby neopakovaly, je nutné problém analyzovat, včetně dopadu a navrhnout systémové řešení, v rámci návrhu bude nový kolega spolupracovat s dalšími pracovníky a to včetně externích subjektů
- Stane se odpovědnou osobou za vyřešení a koordinaci
- Není to jen o řešení chyb, stejné nadšení chceme v optimalizaci řešení a aplikaci nových řešení
- Počítáme, že nový kolega bude 100% odpovědný za finální produkt, naším standardem je, že si veškeré navržené změny nejdříve otestujete
- Bude tvůrcem řešení a tak bude mít v kompetenci informovat kolegy o novinkách, vyškolit je pro budoucí nový proces, tvořit dokumentaci pro snadné dohledání popisu změny a procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Variabilní pracovní náplň na zajímavých mezinárodních projektech v příjemném kolektivu
- Další specializaci dle dosavadních zkušeností a budoucích preferencí
- Odměňování nejen dle schopností a zkušeností, ale především dle výkonu týmu/jednotlivce/firmy.
- Samozřejmě máme standardní balíček benefitů, jako jsou např.: stravenky, sickdays, slevy na produkty atp.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Základy
SQL - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost a zodpovědnost, otevřenost a dobré komunikační schopnosti
- Týmový hráč s orientací na výsledek s aktivním přístupem k vlastnímu rozvoji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3581026  Datum zveřejnění: 17.1.2019