Lakýrník - autolakování

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* prezentace produktů pro povrchové úpravy

* vykonávání funkce konzultanta a aplikačního technika (zejm. broušení, lakování a leštění)

* příprava funkčních systémů broušení a leštění a zavádění těchto postupů u zákazníků

* zavádění postupů lakování u zákazníků, instalace míchaček a rozjezdy lakoven

* profesionální konzultace zákazníkům v oblasti broušení, leštění a lakování, případně

v oblasti SMART a INTELIGENT oprav

* testování nových produktů a správných postupů, monitoring trhu v oblasti autolakování

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné prosperující společnosti, leadera trhu ve svém oboru
* možnost pracovat s top produkty a odborníky napříč Evropou * velmi dobré finanční ohodnocení s motivačním prémiovým systémem * firemní vozidlo, ntb, telefon
* dynamický mladý tým v divizi s výtečnou firemní kulturou
* akce pro zaměstnance, příspěvek na stravování, Multisport karta aj.
* 4 dny zdravotního volna ročně
* zaměstnanecké slevy na sortiment produktů Auto Kelly * podílet se na „jedinečné možnosti“ změnit trh v autoopravárenském lakování v ČR

Informace o náboru

Společnost Auto Kelly, která je členem LKQ Corporation – největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe a láska k oboru autolakování min. 3 roky

* jste týmový hráč a baví Vás učit se stále něco nové

* máte šikovné ruce a technické myšlení

* umíte efektivně a přátelsky komunikovat
* pořádek, spolehlivost a samostatnost jsou Vaše přednosti...
* ovládáte práci na PC, zejména MS Office

* částečná znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3614024  Datum zveřejnění: 5.3.2019