Warehouse manager

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Kunice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nastavení logistických cest, analýza stávajícího stavu a navržení optimálních řešení, další rozvoj logistiky a skladování, pravidelná komunikace s logistickým ředitelem
Řízení přímo podřízených zaměstnanců a spolupráce na vytváření personální politiky organizace
Zajišťování funkčnosti skladu, distribuce zboží
Odpovědnost za fungování centrálního skladu o velikosti 40.000 m², 400 zaměstnanců
Tvorba analýz a reporting
Operativní řešení provozních problémů
Komunikace s interními zákazníky
Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme možnost práce v mezinárodním prostředí s více než 25letou zkušeností v oblasti logistiky a skladování, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, jazykové kurzy, stravenky, zaměstnanecké nákupy, osobností rozvoj, 4 dny bonusového volna navíc, výhodné rodinné volání, Multisport kartu, samozřejmostí je služební vůz pro soukromé účely, telefon, notebook.

Informace o náboru

Jste logistický manažer s minimálně desetiletou zkušeností z interní a externí logistiky? Považujete se za lídra a máte mimořádné organizační schopnosti? Pokud se výborně se orientujete ve skladovém hospodářství, v logistických procesech, hledáte zajímavou výzvu a navíc se chcete i nadále rozvíjet, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost!

Pro centrální sklad společnosti Auto Kelly, a. s. v Kunicích právě vypisujeme výběrové řízení na vedoucí pozici s vysokou mírou samostatnosti. Jedinečná možnost stát se členem úspěšné nadnárodní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. 10 let praxe v oblasti logistiky – výhodou zkušenost ze skladu náhradních dílů, nebo skladu Automotive
Alespoň 3 roky praxe na vedoucí pozici
Zkušenosti s nastavením systému a jejich neustálá optimalizace
Schopnost dotahovat věci do konce a umět se prosadit
Nastavování skladových procesů a logistiky
Analytické dovednosti
Pokročilá znalost anglického jazyka
Pro-aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3614030  Datum zveřejnění: 5.3.2019