Vedoucí sekce skladu

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Strančice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:
• vedení a kontrola týmu zaměstnanců na sekci
• plánování denní práce na svěřeném pracovišti
• zajištění plnění plánovaných výstupů
• podílení se na soustavném zlepšování úrovně kvality, spolupráce na zavádění nových procesů
• komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• zodpovědnost za plynulý a efektivní chod provozu
• dohled nad dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti
• administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
• dodržování nastavených procesů
• řešení nenadálých situacích

POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:
• schopnost vést a motivovat zaměstnance
• znalost PC (MS office, excel, word)
• ochota pracovat ve směnném provozu
• zkušenosti s vedením týmu pracovníků
• manuální zručnost
• odolnost vůči stresu
• zodpovědnost a komunikativnost
• VZV výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO PRACÍ V AUTO KELLY ZÍSKÁTE:
• práce ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru automotive – náhradních dílů
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec
• doprava ZDARMA firemním autobusem z OPATOVA
• 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
• stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
• možnost kariérního růstu (organizujeme pravidelné školení na manipulační techniku a zajistíme potřebná oprávnění)
• kompletní pracovní oblečení a zaškolení při nástupu
• myslíme i Vaší na rodinu (slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, slevy na nákup dioptrických brýlí, slevy na lístky do divadla, karta MultiSport pro Vás a rodinné příslušníky, zvýhodněné volání, slevy na nákup pracích a čisticích prostředků)
• záleží nám na bezpečnosti našich zaměstnanců (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, zaměstnanecké slevy na nákup autodílů)

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3755190  Datum zveřejnění: 5.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc