Reagujte bez životopisu

Autolakýrník / Lakýrník – práce v Německu (m/ž/jiné)

AUTO1 Global Services SE & Co. KG

Místo práce
Hemau, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Příprava dílů a podkladu na lak – vybroušení základu, příprava vzorku barvy
- Míchání barev a odstínů
- Vlastní lakování a maskování vozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Náborový příspěvek ve výši 1000€
- Stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou přímo pod německou firmou
- Ubytování v blízkosti firmy a vyřízení nutné byrokracie jako je zdravotní pojištění, daňová třída atd.
- 28 dní dovolené, po jednom roce 30 dnů
- Podporu v českém jazyce v pracovním týmu i v personálním oddělení
- Vybavené pracoviště včetně nářadí a pracovního oděvu
- Zaměstnanecké benefity – nákup automobilů za zvýhodněné cenové podmínky
- Nefinanční benefity – penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

autolakýrník, automechanik

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání v oboru autolakýrník nebo automechanik a první praktické zkušenosti v dílně
- Dobrá znalost MS Office a znalost s tabletem
- Spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
- Zodpovědnost a pečlivý přístup k odváděné práci
- Týmového ducha, chuť učit se novým věcem a rozhodnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AUTO1 Group je vedoucí evropskou digitální automobilovou platformou. Jako dynamická technologická společnost přinášíme revoluci v automobilovém průmyslu díky našim značkám wirkaufendeinauto.de, AUTO1.com a Autohero. Přidej se k nám a měň společně s námi trh s ojetými vozy.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4467863  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc