Inspektor osobních vozidel/ zkušený automechanik - práce v Německu

AUTO1 Global Services SE & Co. KG

Místo práce
Hemau, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 64 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Prověřování osobních vozů všech značek- kontrola optického a technického stavu vozidla
- Provádění diagnostiky a odstraňování závad
- Samostatné zpracování objednávek podle specifikací výrobce
- Optimalizace procesů přípravy našich vozidel
- Zajištění kvality vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Náborový příspěvek ve výši 750€ do konce měsíce
- Dobíjecí předplacená karta, na kterou obdržíš každý měsíc dalších 50 €
- Stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou přímo pod německou firmou
- Žádné časové konto - všechny přesčasy jsou hned vypláceny
- Ubytování zdarma a vyřízení nutné byrokracie jako je zdravotní pojištění atd.
- Podporu v českém jazyce v personálním oddělení
- Vybavené pracoviště včetně nářadí a pracovního oděvu
- Zaměstnanecké benefity – nákup automobilů za zvýhodněné cenové podmínky, jazykový kurz
- Nefinanční benefity – penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Tablet - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání v oboru autoelektrikář nebo automechanik a praktické zkušenosti v dílně alespoň 3 roky
- Dobrá znalost MS Office a znalost s tabletem
- Spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
- Zodpovědnost a pečlivý přístup k odváděné práci
- Týmového ducha, chuť učit se novým věcem a rozhodnost
- Dobrá znalost NJ (min. B1) nebo velmi dobrá znalost AJ (min. B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AUTO1 Group je vedoucí evropskou digitální automobilovou platformou. Jako dynamická technologická společnost přinášíme revoluci v automobilovém průmyslu díky našim značkám wirkaufendeinauto.de, AUTO1.com a Autohero. Přidej se k nám a měň společně s námi trh s ojetými vozy.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Elisabeth Popelkova
Tel.: +493083798880
E-mail: poslat životopis
ID: 4804873  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 64 000 Kč/měsíc