Junior Lead Quality Specialist

Auto1 Polska sp. z o.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní vaší práce:
-Vyhledávání a kontrola informací
-Aktualizace, zadávání, ověřování a analýza databáze
-Spolupráce s oddělením péče o zákazníky a prodejem
-Administrativní práce

Profil kandidáta:
-Velmi dobrá znalost MS Office, zejména aplikace Excel
-Velmi dobrá znalost angličtiny
-Analytické myšlení
-Pečlivost a přesnost
-Dobrý time management
-Komunikativnost
-Schopnost pracovat na plný úvazek
-Možnost práce při studiu

Naše nabídka:
-Vynikající mezinárodní kariérní příležitosti v dynamickém prostředí
-Pozitivní a motivovaný tým s plochou hierarchií a krátkými rozhodovacími procesy
-Pomoc zkušených kolegů během zaučování

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AUTO1.com byla založena v roce 2013 a je součástí skupiny AUTO1 Group, přední evropské digitální platformy pro nákup a prodej ojetých vozů online.

Více než 60 000 partnerských prodejců ve více než 30 zemích aktivně digitalizuje své podnikání v oblasti ojetých vozidel pomocí řešení nákupu a prodeje na webu AUTO1.com. Kupující mají přístup k inventáři více než 25 000 ojetých automobilů kontrolovaných různými značkami.
ID: 3501393  Datum zveřejnění: 26.9.2018