30 000 - 40 000 CZK

Automyčka express / Cleaner Praha - nákupní centra

Automyčka Express s.r.o.

Místo práce
náměstí Republiky 8, 110 00 Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Hlavní náplní práce je ruční mytí luxusních aut v prémiových nákupních centrech
-S citem pro detail se budete věnovat exteriéru i interiéru vozu

Informace o mzdě

25.000 - 40.000

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Nepotřebujete vzdělání ani praxi, abyste dostali nadstandardní finanční ohodnocení
-Prémie z obratu i osobní bonusy v závislosti na vašem výkonu
-Poznáte ty nejkrásnější a nejdražší auta na světě
-Získáte odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů
-Pravidelné školení a možnost rychlého kariérního postupu, brzy můžete vést svou pobočku
-Zázemí největší a nejlepší společnosti v ČR ve svém oboru
-Mladý a příjemný tým lidí, do kterého můžete nastoupit ihned
-Výborně dopravně dostupnou práci v širším centru Prahy, se zázemím a výhodami nákupního centra
-A když budete chtít, podíváte se s námi i do zahraničí, spolupracujeme přímo s automobilkami po celé Evropě

Informace o náboru

V případě jakýhkoliv informací mne neváhejte kontaktovat. Ráda Vám odpovím na jakékoliv dotazy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR a do svého týmu hledáme nové kolegy.

Adresa společnosti

Automyčka Express
Náměstí Republiky 8
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3339191   Datum zveřejnění: 29.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000 - 40.000