Ruční čištění aut ve Vaňkovce

Automyčka Express s.r.o.

Místo práce
Ve Vaňkovce, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme největší síť prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR a do svého týmu hledáme nové kolegy.

Co u nás budete dělat?

Hlavní náplní práce je ruční mytí luxusních aut v Galerii Vaňkovka
S citem pro detail se budete věnovat exteriéru i interiéru vozu
Co od vás požadujeme?

Na prvním místě by měla být určitě vaše vášeň pro krásná auta
Hledáme příjemné, aktivní a spolehlivé muže a ženy se smyslem pro pořádek
Zkušenosti, praxe s mytím vozidel
Ruční čištění vozů vyžaduje dobrý fyzický stav a kondici
Bez řidičského průkazu a výpisu z trestního rejstříku to u nás nepůjde

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám za to nabízíme?

Prémie z obratu i osobní bonusy v závislosti na vašem výkonu
Poznáte ty nejkrásnější a nejdražší auta na světě
Získáte odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů
Pravidelné školení a možnost rychlého kariérního postupu
Zázemí největší a nejlepší společnosti v ČR ve svém oboru
Mladý a příjemný tým lidí, do kterého můžete nastoupit ihned
Výborně dopravně dostupnou práci v širším centru Brna, se zázemím a výhodami nákupního centra
Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když na inzerát odpovíte.

Těšíme se na vás!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR a do svého týmu hledáme nové kolegy.
ID: 4584290  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc