Obchodní zástupce - zástupkyně

AV ENGINEERING, a.s. (MPSV)

Místo práce
Teslova 1202, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:AV ENGINEERING, a.s., IČ 48908142
Pracoviště:AV ENGINEERING, a.s., Plzeň, Teslova 1202/3, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Motivační dopis a strukturovaný CV nám pošlete na adresu [email protected]. Vybrané kandidáty pozveme následně na osobní pohovor.
Více informací poskytuje: Kateřina Helusová, T: 371 000 114

AV ENGINEERING je přední český dodavatel špičkových softwarových CAD/PLM/SLM technologií. 22 let našich zkušeností, rozsáhlá zákaznická databáze a odborné certifikace představují přidanou hodnotu, která našim zákazníkům umožňuje inovovat způsob tvorby, provozu i servisu výrobků. To jim pomáhá udržet konkurenční výhodu. AV ENGINEERING je stabilní společností s významným postavením na trhu a silným potenciálem dalšího rozvoje. Detailní informace najdete na www.aveng.cz.Do našeho obchodního týmu hledáme nového spolupracovníka na pozici:

Požadujeme:
- vzdělání SŠ nebo VŠ, nejlépe strojírenského směru
- pokročilá znalost anglického jazyka
- uživatelská znalost Microsoft Office
- odhodlání učit se novým přístupům a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- vlastnosti potřebné pro obchodní praxi: komunikativnost, spolehlivost, kreativita, zodpovědnost, flexibilita, dobré prezentační schopnosti a obchodní způsob myšlení
- řidičský průkaz sk. B
- práce na HPP

Výhodou bude:
- obchodní nebo obchodně-technická praxe v oboru CAD, PLM nebo SLM systémů
- základní znalost CAD, PLM nebo SLM systému - ideálně Creo (dříve Pro/ENGINEER), Windchill, Arbortext nebo Mathcad
- povědomí o procesech životního cyklu výrobků s důrazem na vývojovou fázi

Náplň práce:
- zjišťování situace na trhu v oblastech vhodných pro nasazení strojírenského CAD/PLM/SLM software
- vyhledávání potenciálních zákazníků
- specifikace zákaznických požadavků a potřeb
- příprava návrhu řešení a nabídky
- ve spolupráci s aplikačním inženýrem předvedení uvedeného software u zákazníka
- vedení obchodních jednání a uzavírání kontraktů
- spolupráce a podpora spolupracovníků při realizaci zakázky
- péče o spokojenost existujících zákazníků
- sledování, studium a aplikace novinek v softwarech a v souvisejících oblastech (zdroje v anglickém jazyce)

Nabízíme:
- uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti, která je v ČR na špici v oboru
- zaškolení do pracovní pozice
- možnost trvalého osobního rozvoje, včetně uplatnění v nových oblastech - Service Lifecycle Management a Internet of Things
- možnost soustavného vzdělávání v ČR i v zahraničí
- finanční ohodnocení ve vazbě na dosahované výsledky
- kariérní postup ve vazbě na dosahované výsledky
- práci v přátelském kolektivu, motivovaném ke společným úspěchům
- firemní benefity - 5. týden dovolené, firemní stravenky

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Místo práce: kancelář ve Zlíně, v Chrudimi nebo v Plzni.

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10837930766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou