Servisní/reklamační technik, technický poradce

AVACOM s.r.o.

Místo práce
Ocelářská, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na čem se u nás můžete podílet:
- Vyřizování reklamací baterií a zdrojů (měření a vyhodnocování)
- Technická podpora prodeje zákazníkům
- Výměny baterií v elektronických zařízeních, v UPS, prostorách u zákazníka, diagnostika
- Testování stávajících a nových produktů
- Technická výpomoc při výběru nových produktů
- Repase
- Servis slaboproudé elektroniky

Hledáme Vás, co máte:
- Vzdělání elektrotechnického směru, případně praxi v oboru
- Pozitivní vztah k inovacím
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- Odpovídající platové ohodnocení (pevná + pohyblivá složka)
- Firemní benefity: stravenky, služební mobil
- Možnost seberealizace a kariérního růstu
- Zázemí zavedené české společnosti
- Přátelskou atmosféru menšího kolektivu, věkový průměr 33 let

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letos slavíme 22 let na českém trhu a na dosavadní výsledky jsme velice pyšní. Jelikož se neustále rozrůstáme mimo území České republiky, potřebujeme do týmu další posilu.
Hledáme právě Vás, který máte obchodního ducha, věříte v kvalitní produkt a rádi se podíváte i za hranice republiky.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3609355  Datum zveřejnění: 27.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000