Logo Avance Personal-Service GmbH

Svářeč-Německo, pohraničí Sasko, dlouhodobě nejlepší nabídka v regionu 2600€-3000€ Netto

Avance Personal-Service GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 3 600 EUR/měsícOd 2600€ netto v Sasku, bez přesčasů a příplatků za směny. V západním Německu od 3300€ netto. Po domluvě možnost bez Zeitkonta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči MAG/MIG- Sasko(pohraničí), Bádensko-Württembersko, celé Německo

Od 2600€ Netto/ daňová tř.1

Německý zaměstnavatel příjme větší počet svářečů k nástupu ihned, jedná se o dlouhodobou práci na Německou pracovní smlouvu. Pracoviště se nachází v regionech Sasko a Bádensko-Württembersko. Jedná se převážně o svařování konstrukcí metodami MAG/MIG. POKUD HLEDÁTE STABILNÍ A DLOUHODOBOU PRÁCI NA NĚMECKOU PRACOVNÍ SMLOUVU, JSTE U NÁS SPRÁVNĚ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 24 dní dovolené
- příplatky za směny
- pracovní oděvy, pomůcky
- český koordinátor
- pomoc s přídavky na děti (Kindergeld)
- možnost dodělání, obnovení certifikátů (TÜV)
- vánoční prémie, prémie na dovolenou

Informace o náboru

Český koordinátor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firmy se zabývají výrobou široké škály ocelových konstrukcí, zemědělských strojů, kontejnerů, dílů do Automotive, silosystémů, držáků apod.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již 28 let AVANCE GROUP úspěšně poskytuje své služby zákazníkům v různých průmyslových odvětvích.
Poskytujeme kvalifikovaný personál.
Jsme profesionálové v oblasti personálního umisťování. Spolupracujeme s rozsáhlou sítí regionálních a národních personálních agentur i pracovních agentur a dokážeme kdykoli rychle, flexibilně a levně reagovat na vaše individuální požadavky.

Kontakt

Kontaktní osoba: Dominik Lhoťan
Tel.: +420739335719
E-mail: poslat životopis
ID: 4352898  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc