Obchodně technický zástupce: Region Česká Republika – Jihovýchod

AVAPS s.r.o.

Místo práce
U Obalovny 488, Klecany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
10/2022
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsícFixní složka mzdy + provize z prodeje, v případě plnění firemního plánu mimořádné odměny – 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á s námi bude dál rozvíjet a naplňovat naši vizi. Naše kvalitní produkty chrání před požárem nejen v České republice, ale i po celé Evropě. V České republice chceme i nadále být TOP dodavatelem požárně-bezpečnostních zařízení.
Očekáváme, že budeš partnerem stavby při výběru nejvhodnějšího řešení, budeš propagovat naše produkty, získávat nové zakázky a dohlížet na bezproblémový průběh realizace. Abys v tom byl úspěšný, musíš být akční, chtít se učit a nebát se změn a mít chuť poznávat všechny kouty Česka. Často budeš na cestách a jednat s lidmi zodpovědnými za realizaci staveb. Výhodou je technické myšlení a orientace ve stavebních výkresech. K práci Ti rozhodně pomůže i Tvůj pozitivní přístup k novým technologiím.
Poskytujeme kvalitní produkty a k nim také kvalitní a profesionální služby. Od Tvého úspěchu se bude odvíjet ohodnocení a také to, v čem Tě podpoříme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás získáš:
- Adekvátní platové ohodnocení, odvíjející se od Tvé úspešnosti
- Práci v příjemném kolektivu, stabilitu zavedené a rozvíjející se společnosti
- Práci, která má smysl, chráníme životy a majetek před požárem
- Benefity: smartphone, notebook, služební vozidlo i k soukromému využití, flexibilní pracovní dobu, dotované firemní stravování / stravenkový paušál, placené volno v době Vánoc, 4 sick-days
- Kancelář v Klecanech (Praha-východ) – ale jinak budeš mít pod palcem jihovýchod ČR
- Možnost profesního rozvoje a dalšího odborného vzdělávání
- Smlouvu na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ideálně stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Mírně pokročilý
Technické myšlení - Základy
Ochota cestovat - Pokročilý
Komunikační schopnosti - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost anglického / německého jazyka výhodou
- Komunikativnost, ochota jednat s lidmi, konstruktivně a s cílem
- Samostatnost, spolehlivost, důslednost, upřímnost
- Znalost stavebního oboru a porozumění technickým výkresům výhodou
- Čistý trestný rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost AVAPS s.r.o. je více než 24 let stabilní rodinná společnost, která zajišťuje protipožární ochranu a přináší inovativní řešení v oboru požární bezpečnosti staveb. Neustálý vývoj a inovace jsou pro nás naprostou prioritou, stejně jako vstřícný přístup k našim zákazníkům a následná péče o ně. Rozsáhlé investice do modernizace výrobních technologií a vlastní akreditované požární zkušební laboratoře AFIRE nám během posledních let umožnily zkvalitnění nabízených produktů a služeb.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4411351  Datum zveřejnění: 25.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc