Junior Sharepoint Support

AVB Group s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Tvojí náplní práce bude komunikace se zákazníky převážně v AJ, podílení se na vývoji aplikací a na konfiguraci a správě SharePoint Online a Microsoft 365 prostředí. Budeš součástí týmu, kde se budeš podílet na kompletním cyklu vývoje a správy.
- Mezi další činnosti bude patřit též návrh technického řešení a tvorba technické nebo administrátorské dokumentace.
- Dále se budeš podílet na vývoji aplikací pro Power Automate a Power Apps, a také na konfiguraci a správě SharePoint sites.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Služební notebook a mobilní telefon.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Možnost práce z domova.
- Práci v progresivním mladém technickém týmu.
- Účasti na workshopech a školeních.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

MS Sharepoint Online - Pokročilý
MS PowerApps - Základy
MS PowerAutomate - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti s návrhem, realizací a provozem řešení nad MS Sharepoint Online
- Znalosti, nebo alespoň teoretické znalosti vývoje pro tuto platformu jak na straně backendu, tak na straně frontendu.
- Orientace v cloudovém světě Microsoft 365 – především Power Automate a Power Apps a Sharepoint Online
- Anglický Jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky převážně probíhá v AJ)
- Power Automate a Power Apps výhodou
- Znalost programovacích jazyků výhodou (např. JS)
ID: 3981687  Datum zveřejnění: 6.10.2020