Ostraha objektů/vrátní

AVES Servisní a.s. (MPSV)

Místo práce
798 02 Mostkovice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vrátní (54141)

Pracoviště a kontakty

Firma:AVES Servisní a.s., IČ 25329456
Pracoviště:AVES Servisní a.s.., Mostkovice, 798 02 Mostkovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 8000 do 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VYHRAZENÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.V případě, že Vás naše nabídka osloví, zašlete životopis na emailovou adresu: [email protected]. Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle 601 082 330. Pracoviště: Mostkovice
Základem naší práce je kvalitní poskytování bezpečnostních služeb prostřednictvím proškolených a motivovaných pracovníků ostrahy a důraz na několikastupňovou kontrolní činnost. Snažíme se poskytovat rovné příležitosti všem uchazečům o zaměstnání, a proto u nás naleznou vhodné pracovní uplatnění i osoby zdravotně postižené (OZP).
Máte zájem pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí na trhu a získat stabilní a trvalé zázemí s jistotou pravidelně vyplácené mzdy? Chcete mít možnost ovlivnit bezpečnost našeho obchodního partnera a stát se součástí zkušeného týmu profesionálů? Jestli jsou Vaše odpovědi ano, kontaktujte nás!
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni, který/která se nebojí přijmout zodpovědnost za bezpečnost svěřeného objektu a plynulý chod vrátnice.
Co vás čeká? Kontrola dodržování bezpečnostních opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel. Pochůzková a kontrolní činnost ve střeženém objektu dle pokynů vedoucího pracovníka.Obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací a kamerových systémů a jejich využívání k ostraze a ochraně majetku a osob. Vedení požadované dokumentace o průběhu služby, pořizování záznamů o provedených úkonech .Součinnost s Policií ČR, jednotkami HZS, ZZS a ostatními určenými osobami v případě potřeby
Co vám můžeme nabídnout? Zaměstnání v zajímavém oboru s možností kariérního a mzdového růstu dle vašich schopností. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy.Profesionální zaškolení na pracovišti.Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E.Pracovní uniformu
Co očekáváme my? Ukončené základní vzdělání (min. věk 18 let).Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.Proaktivní a proklientský přístup.Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání. Fyzickou zdatnost a kondici .Spolehlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů. Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Co bude vaší výhodou?Praxe na obdobné pozici.Zkušenost s obsluhou technických bezpečnostních systémů.Osvědčení o získání profesní kvalifikace Strážný 68-008-E. Možnost nastoupit ihned

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10293180706

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání