Závěrečná kontrola kvality/zámečník, automechanik - Čistá mzda/měsíc 2100€ s ubytováním

AvJS Personal auf Zeit GmbH

Místo práce
89349 Burtenbach, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Podle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
2 100 EUR/měsíc- Čistá mzda/měsíc (počítáno po 168 pracovních hodinách, 22 pracovních dnech, daňová třída 1) 2100,00 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provedení výstupní kontroly na hotovém vozidle
• Kontrola štítků plachty a barevných specifikací
• Vyhodnocení a posouzení výsledků zkoušek a dokumentace
• Podpora při vytváření plánů testování

Tvůj profil
• Úspěšně jste absolvovali školení jako výrobní mechanik/kontrolör, automobilový mechatronik/mechatronik zemědělských a stavebních strojů/průmyslový mechanik nebo srovnatelné školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Žádné náklady na ubytování - hradíme to my
- Vzdálenost ubytování od pracoviště: Max.20 km
- Vybavení: Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou a kuchyní
- Německá pracovní smlouva, sociální zabezpečení, zdravotní pojištění
- 25 dní dovolené
- Stačí, když mluvíte německy B1 - základní znalosti
• Po dvou týdnech poukázka Lidl v hodnotě 40 €
• Poukázka Lidl v hodnotě 50 € na druhý a třetí měsíc
- časy směn: rané, pozdní

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobce přívěsů pro nákladní automobily - Koegel

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automechanik

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Spolehlivost
- Schopnost číst technické značky
- Pracovní motivace
- Připraven pracovat v zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jako prověření odborníci s téměř 40-letou praxí jsme specialisté na zakázky a personál v technické a obchodní oblasti. Také se nevnímáme jako klasická agentura dočasného zaměstnávání. Jako OSOBNÍ PROFILER jsme mnohem více moderní, inovativní společnost personálního managementu a služeb, která je průkopnická.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4575798  Datum zveřejnění: 10.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 100 EUR/měsíc