Можливість для людей з України

Prevádzkový elektrikár v Nemecku

AvJS Personal auf Zeit GmbH

Miesto práce
Memmingen, Nemecko
Termín nástupu
16.05.2024
4 500 - 5 000 EUR/mesiacmzda sa skladá z: základná mzda + zmenné príplatky + príspevky na ubytovanie + cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • oprava a odstraňovanie porúch na elektrických zariadeniach
  • práca podľa výkresovej dokumentácie
  • preventívna údržba strojov a zariadení
  • kontrola a oprava  bezpečnostných zariadeniach
  • montáž a oprava ovládacích a regulačných systémov​

  • organizované ubytovanie
  • Nemecká pracovná zmluva
  • trvalé miesto pracoviska
  • rôzne dodatkové platby
  • nadtarifné možnosti zárobku s bonusmi
  • konkrétna kontaktná osoba, ktorá vám stojí k dispozícii, ak máte otázky
    alebo potrebujete pomôcť
  • rozmanitá práca v modernej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom:

Nadine Kozlovsky
Tel.: +49 163 8657508
E-mail: [email protected]
Po - Pi: 08:00 - 17:00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naše pracovné miesta ponúkame po celom Nemecku a spolupracujeme s rôznymi renomovanými firmami, ktoré sú vybraté na základe požiadaviek našich zamestnancov.
Práce ponúkame aj v remeslách ako zámočník, CNC - operátor, zvárač, strojný mechanik, technik údržby a podobne.
Spomínaný klient je nemecká firma v automobilovom priemysle s dlhoročnou tradíciou so sídlom v Memmingen v Bavorsku.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stolárstvo, priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • máš skúsenosť s prácou ako elektrikár
  • vieš pracovať v tíme a si flexibilný v prípade zmeny pracovného plánu
  • máš zmysel pre detail a kvalitu práce
  • vieš sa bez problémov dohovoriť nemecky a vieš si pomôcť

My, firma AvJS, sme moderná spoločnosť v oblasti personálneho manažmentu a našim cieľom je:
- Výber vhodných pracovných možností pre našich zamestnancov
- zabezpečenie správnych zamestnancov na správnom mieste v správnom čase

S viac ako 40-ročnými skúsenosťami sa zameriavame predovšetkým na spokojnosť našich zamestnancov. Spolupracujeme so stále rastúcim počtom klientov, pričom každý z nich je starostlivo vybraný tak, aby vyhovoval Vašim záujmom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4804642  Datum zveřejnění: 16.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac