Skladník - manipulant

AVON AUTOMOTIVE a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 543 72 Rudník, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (93339)

Pracoviště a kontakty

Firma:AVON AUTOMOTIVE a.s., IČ 48171514
Pracoviště:AVON AUTOMOTIVE A.S., Rudník 1, 543 72 Rudník u Vrchlabí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:oprávnění k řízení motorových vozíků, schopnost samostatné práce na PC, samostatnost, schopnost organizovat práci sobě i kolegům, přirozená autorita, schopnost a ochota učit se novým věcem a přizpůsobovat se pracovním změnám a požadavkům, práce v kolektivu.
Nabízíme: práci v rozvíjející se nadnárodní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů, možnost profesního růstu.
Doprava z Trutnova a z Vrchlabí zajištěna firemními autobusy.
Náplň práce: nakládka a vykládka zboží včetně potvrzování a ověřování příslušné dokumentace, práce na PC v různých aplikacích, inventury, spolupráce s jinými útvary firmy apod.

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11523650732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou