Výstupní kontrola - jednosměnný provoz vhodný pro ženy - m/ž

AW Partners, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned - dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
od 17500Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výkonná pracovní pozice v oddělení kontroly kvality. Fyzicky nenáročná práce v příjemném prostředí ve dvousměnném provozu. Kontrola drobných kovových dílů na mezioperační a výstupní kontrole. Kontrola bude prováděna vizuálně za pomoci ručních i stolních měřících přístrojů /např. částá práce s mikroskopem/. Kontrolní měření zabezpečováno v klimatizované místnosti. Vedení záznamů o zkouškách formou protokolů v papírové i počítačové podobě. Pozice podřízena Quality Team leaderovi.

Nabízíme – our offer:
• zázemí stabilní zahraniční výrobní společnosti
• HPP na dobu neurčitou se zkušební dobou dle ZP
• mzdové ohodnocení složené ze základní mzdy + příplatky ZP
• pestrou práci v mezinárodním prostředí
• systém benefitů

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky
jazykové kurzy - AJ, NJ, FJ

Informace o náboru

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na dobu nezbytně nutnou za účelem získání zaměstnání pro mou osobu v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zahraniční strojírenská společnost se zaměřením na výrobu komponentů pro automotive technologiemi zpracování kovů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

kontrola kvality

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOÚ/SŠ technického směru – výhodou
• praxe v oblasti kontroly kvality – výhodou
• zkušenosti s ručním měřením a vizuální kontrolou
dílů -výhodou
• znalost čtení výkresové dokumentace - výhodou
• PC gramotnost na uživatelské úrovni
• preciznost, pečlivost, pracovitost
• časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost s působností v rámci ČR i EU, hledáme a nacházíme manažery i odborníky, poskytujeme podporu start-up, malým i středně velkým firmám. Důvěřujte zkušeným ....

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2409840  Datum zveřejnění: 24.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 17500Kč