Sales Back Office Assistant – with Dutch and English

AW Partners, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned – dohodou /tolerance 2 měsíční výpovědní lhůty/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řadová výkonná pracovní pozice na obchodním oddělení s náplní práce:
• zpracování zakázek, zpracování podkladů pro vyskladnění zboží, fakturace
• komunikace se zákazníkem – dostupnost zboží, cena, reklamace atd.
• samostatná, ale současně i týmová spolupráce v rámci obchodního oddělení
• zpracování podkladů pro reporting a statistiku
• údržba, administrace a aktualizace dat v interním systému
• práce v systému Microsoft Dynamics (Navision)

Executive position with following responsibilities:
• communication with customers - availability of goods, pricing etc.
• order processing incl. documentation
• independent work as well as teamwork within the business department
• processing of data for reporting and statistics
• maintenance, administration and updating data in the internal system
• work in Microsoft Dynamics (Navision)

Nabízíme:
• práce v ekonomicky stabilní a prosperující obchodní společnosti se zahraniční účastí
a orientací na tuzemský i zahraniční obchod
• HPP nejprve na dobu určitou max. 1 rok, poté doba neurčitá
• mzdové podmínky dle rozsahu znalostí a zkušeností
• program zaškolení a adaptace
• systém benefitů po zapracování
• velmi příjemná firemní kultura a seriózní jednání zaměstnavatele
• možnost dalšího odborného rozvoje – využívání cizích jazyků, obchodní školení apod.

We offer:
• work in a stable and prosperous business company with foreign participation and focus on domestic and foreign trade
• contract initially for a fixed term one year, after indefinite period – long term contract
• system of benefits after training and trial period
• enjoyable corporate culture and respectable behavior within the company
• possibility of continuing professional development - use of foreign languages, business training, etc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Obchodní společnost se zahraniční účastí a aktivitami B2B v zemích západní, střední a východní Evropy i mimo EU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Nizozemský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost s působností v rámci ČR i EU, hledáme a nacházíme manažery i odborníky, poskytujeme podporu start-up, malým i středně velkým firmám. Důvěřujte zkušeným ....

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2980613  Datum zveřejnění: 20.3.2017