Vedoucí PLC programátor

AWL-Techniek CZ s.r.o.

Místo práce
Kvítkovická 1670, Napajedla, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budete zodpovědní za tým PLC programátorů jak z konstrukčního oddělení, tak na montáži a zajištění plnění dodacích a kvalitativních požadavků.
- Mezi Vaši zodpovědnost bude patřit rozvoj a hodnocení programátorů.
- Testování a programování softwaru našich strojů.
- Koordinace, příprava a navrhování softwaru pro PLC a PC řízení a sběrnicové systémy.
- Budete testovat a uvádět do provozu stroje na dílnách a podílet se na dalším rozvoji našich svařovacích přípravků.
- Disponujete hlubokými analytickými dovednostmi, které Vám pomohou při řešení technických problémů.

Informace o mzde

Finanční prémie 2x ročně (10.000,- Kč)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Podnětné, inspirující, moderní a profesionální pracovní prostředí s příjemnou a neformální atmosférou úspěšné nizozemské společnosti
- Vysokou míru samostatnosti při práci ale i spolupráce
- Možnost dalšího růstu a rozvoje
- Vnitropodniková školení a další vzdělávání u nás ale i v naší centrále v Nizozemsku
- Dobré platové podmínky a široké spektrum firemních benefitů:
o Týden dovolené navíc
o Příspěvek na dojíždění
o Příspěvek na penzijní připojištění (8.400,- ročně)
o Finanční prémie 2x ročně (10.000,- Kč)
o Stravenky (100,- Kč)
o Zaměstnanecký fond

Informace o náboru

V případě, že splňujete všechny uvedené požadavky, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis na uvedenou emailovou adresu.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2019 (zbývá ještě 73 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství, Výroba, Automotive, automatizace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

TIA Portal - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oblasti řídící techniky nebo průmyslové automatizace
- bakalářský nebo magisterský titul v obor elektrotechniky nebo řízení výhodou
- zkušenost s PLC programováním, Siemens S7 nebo TIA Portal, Allen Bradley
- minimálně 2 letá praxe s vedením týmu
- výborné komunikační dovednosti (vedení týmu, instruktáž, koučování)
- vztah k mechanickým systémům
- plynulá komunikace v anglickém a českém jazyce nutností (budete komunikovat s týmem podřízených a s kolegy v mateřské společnosti v Holandsku)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní holding AWL-Techniek je lídrem v oboru vývoje a výroby inteligentních svařovacích systémů pro automotive a zpracovatelský průmysl. Dodáváme zařízení špičkové kvality, která zaručují výrazné zvýšení produktivity. Jsme otevřená, progresivní a inovativní společnost s více než 700 zaměstnanci. AWL znamená především vysokou úroveň odborné kvalifikace a mnoho let zkušeností.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kvítkovická 1670
76361 Napajedla

Kontakt

ID: 3633430   Datum zveřejnění: 1.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Finanční prémie 2x ročně (10.000,- Kč)