Servisný technik, auto pre súkromné účely, 25 dní voľna

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsícbonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho dlouholetého klienta, který svoje podnikání v oblasti průmyslového vytápění budov právě rozšířil i na Slovensko, hledáme nového kolegu na pozici samostatného servisního technika pro tepelná čerpadla.
Rádi bychom našli nového a samostatného kolegu do „terénu“, který nám pomůže se servisem našich kvalitních tepelných čerpadel v oblasti BB, Popradu, Prešova aj.
Nemusíte mít 10 let zkušeností v oboru, vše Vás rádi naučíme.

Co u nás budete mít na starosti?

- Zprovoznění našich zařízení (bez nutnosti montáže)
- Diagnostika poruch zařízení u klientů
- Zajištění záručního i pozáručního servisu
- Odborné poradenství a podpora klientů
Jakého kandidáta hledáme?
- samostatného člověka, kterému nebudeme muset stát za zády
- s platným osvědčením s paragrafem 22
- s platným vodičákem skupiny B (auto dostanete od nás i k soukromým účelům)
- spolehlivého a technicky smýšlejícího
- ochotného cestovat po SK

Na co se u nás můžete těšit?

- nadstandardní finanční podmínky
- pracovní volnost – vždy vyjíždíte ze svého bydliště
- služební automobil i k soukromým účelům (větší dodávka typu Fiat Ducato)
- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou
- notebook, telefon
- přímou spolupráci s majitelem, který si neváhá ušpinit ruce

Pokud váháte zareagovat a poslat svůj životopis, klidně zavolejte, povíme si jakýkoli detail, co Vás zajímá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební auto i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká společnost podnikající v oblasti tepelných čerpadel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zručnost, ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která nabízí kompletní personální servis svým klientům již třináct let. V rámci celé České republiky zajišťujeme výběrová řízení k získání nových zaměstnanců, personální, psychologické a mzdové poradenství, dočasné přidělení zaměstnanců, outplacement zaměstnanců.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4418438  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc