Reagujte bez životopisu

JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA,/KA, PRAHA

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta aktuálně obsazujeme pozici JUNIOR FINANČNÍ SPECIALISTA

Nabízíme Vám zajímavé finanční ohodnocení s řadou benefitů i možností kombinované práce Home Office / Office

Náplň práce:

  • příprava rozpočtů, kontrola nad hospodařením společnosti
  • vytváření analýz nákladů
  • agenda spojená s metodikou rozpočtů
  • sledování efektivnosti činnosti společnosti

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického oboru)
  • praxi v ekonomické oblasti, účetnictví a rozpočtech - velkou výhodou
  • základní znalost účetnictví a účetních mechanismů
  • analytické a organizační schopnosti
  • pečlivost a systematičnost
  • samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
  • pokročilá znalost MS Office - Excel
  • základní znalost anglického jazyka

Nabídka:

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský kolektiv
  • finanční ohodnocení 45.000 Kč/měs.
  • dovolená 5 týdnů, 4 sick days
  • home office a flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy, školení, jazykové vzdělávání apod.
  • balíček firemních benefitů
  • každý měsíc 500 Kč na kulturní akce nebo MultiSport Benefit a nebo ActivePass
  • vedle měsíční mzdy též atraktivní bonusy (na základě hodnocení)
  • příspěvek na stravování a další nefinanční benefity
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s dobou určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou již před uplynutím doby určité (dle oboustranné spokojenosti)

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj aktualizovaný životopis. Děkujeme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Individuální rozvržení pracovní doby
Rozjezd zcela nového projektu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která nabízí kompletní personální servis svým klientům již třináct let. V rámci celé České republiky zajišťujeme výběrová řízení k získání nových zaměstnanců, personální, psychologické a mzdové poradenství, dočasné přidělení zaměstnanců, outplacement zaměstnanců.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců