Reagujte bez životopisu

MANAŽER TÝMU, tech. oblast, skvělé benefity, auto, Praha

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 78 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta aktuálně obsazujeme pozici MANAŽER/KA TÝMU PODPORY PRODEJE

Požadujeme zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti z technické oblasti, komunikativní znalost AJ.

Nabízíme Vám atraktivní finanční ohodnocení, služební auto i k soukromým účelům, bonusy, 13. plat, bohatý benefitní balíček.

Práci ve společnosti rodinného typu s nástupem ihned nebo dle domluvy.

Pracoviště: Praha - západ

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vedoucí oddělení podpory prodeje - zodpovědnost za vedení a rozvoj týmů stanovených oddělení
  • Spolupráce na výběrových řízení
  • Práce v IS SAP – denní báze (kontrolní funkce, dofakturace)
  • Finanční a procesní audity
  • Zodpovědnost za správu hlavní budovy společnosti a menších kanceláří v rámci ČR
  • Agenda spojena s fleet managementem
  • Dohled na inventurami, ISO 50 001
  • Vytváření a zavádění nových projektů, analýza a zlepšování procesů
  • Reporting, pravidelná komunikace s vedením společnosti
  • Komunikace s mateřskou zahraniční společností
  • Podílení se na vytváření a implementování strategii společnosti
  • Občasné služební cesty do zahraniční

Co od Vás očekáváme?

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, technického zaměření - velkou výhodou
  • Předchozí nutné znalosti z technického oblasti - např. z obdobné pozice např. technického poradce
  • Zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců, organizační talent
  • Prezentační i komunikační dovednosti
  • Komunikativní úroveň AJ, úroveň B2 - C1 nebo NJ
  • Pečlivost, samostatnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, proaktivní přístup
  • Znalost SAP - výhodou
  • Zájem o spolupráci na strategiích společnosti
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Co Vám nabídneme?

  • Pracovní nabídku ve společnosti rodinného typu s přátelským přístupem, relax zónou
  • Atraktivní finanční ohodnocení – 80.000 Kč/měs. + osobní ohodnocení + bonusy, 13. plat
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Bohatý benefitní balíček – 5 týdnů dovolené, Multisport Benefit Card, příspěvek na stravné, penzijní a životní pojištění, benefity v rámci zdravotní péče, příspěvek na dovolenou po 5 letech spolupráce, originální firemní eventy, vstupenky na sportovní akce
  • Možnost hybridního režimu HO/Office
  • Pracoviště: Praha
  • Nástup možný ihned nebo domluvy

Pokud byste chtěli být zařazeni do výběrového řízení prosíme o zaslání aktuální CV. Děkujeme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rozjezd zcela nového projektu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Manažerský motivační program
Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Příspěvek na dovolenou
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
13. plat
Bonusy/prémie
Vyhrazený čas na inovace
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Nadstandardní lékařská péče
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která nabízí kompletní personální servis svým klientům již třináct let. V rámci celé České republiky zajišťujeme výběrová řízení k získání nových zaměstnanců, personální, psychologické a mzdové poradenství, dočasné přidělení zaměstnanců, outplacement zaměstnanců.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců