Reagujte bez životopisu

Operačná sestra

Axion Medical s.r.o

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
3 200 EUR/mesiac13. a 14.plat, platové možnosti v závislosti od vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštrumentácia na operačných sálach v privátnej renomovanej nemocnici (špecializácia operačnej sestry je výhodou, ale nie je podmienkou)

moderne vybavená klinika v Rakúsku, veľmi dobrý pracovný kolektív, možnosť ďalšieho vzdelávania, výborné platové podmienky, rodinné bonusy, možnosť flexibilnej pracovnej doby (prac.dni/voľno) v prípade dochádzania do Rakúska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Špecializácia operačnej sestry výhodou, ale nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sprostredkovanie zdravotníckeho personálu do nemecky hovoriach krajín.
ID: 3947693  Datum zveřejnění: 26.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac